Hakkımızda

Muayenehane geçmişi de olan Dt. Ümit Parlak tarafından 2011 yılında kurulan Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kurulduğu günden bu yana Çorlu’da hizmet veren ilk ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden biridir. Kurulduğu ilk günden bugüne Çorlu’da diş hekimliğinde öncü olan kurucusu Dt. Ümit Parlak’ın mesul müdürlüğünde yoluna yenilenerek devam etmektedir.

Ağız ve diş sağlığına yönelik 25 yıllık deneyimimizle, 2001 yılından bu yana butik diş hekimliği hizmet anlayışı ile kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Gelişmiş tıbbi ekipmanlarımız ve teknolojik yeniliklerle donatılmış modern bir sağlık kuruluşuyuz. Gücünü geçmişteki birikimlerinden alan kurumumuz, 2023 yılında dijital diş hekimliğine geçerek yenilenen teknoloji ve yüzü ile sahip olduğu mesleki tecrübe ışığında hastalarımıza profesyonel hizmet anlayışını sürdürmeye ve diş hekimliği alanında öncü adımlar atmaya devam etmektedir.

Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği olarak ;
Dünya ‘da ağız ve diş sağlığı sektöründe geliştirilen son teknolojileri takip eder ve tedavilerde kullanırız. Güler yüzlü kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen koruyucu, estetik ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetini sunmak en büyük hedeflerimizdendir . Dijital diş hekimliği, çene cerrahisi, implantoloji, estetik diş hekimliği, kanal tedavisi gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; hasta odaklı yaklaşım doğrultusunda, teknolojiyi tecrübe ve uzmanlıkla bir araya getirip siz hastalarımızın arzu ettiği güzel gülüşler ve sağlıklı dişlere kavuşturmayı hedefliyoruz.

Scroll to Top